PONDĚLÍ ÚTERÝ STŘEDA ČTVRTEK PÁTEK SOBOTA NEDĚLE
09.00 - 10.00 Zdravotní cvičení09.30 - 10.30
Dagmar Toncarová


Jemná jóga 60+10.30 - 11.30
Jitka Jirušová
Zdravotní cvičení09.30 - 10.30
Dagmar Toncarová
Bosu - kalanetika09.00 - 10.00
Markéta Pilařová
10.00 - 11.00 Jóga proti bolestem zad10.30 - 11.30
Jitka Jirušová
kruhový trénink - posilovna10.00 - 11.00
Jana Válková
11.00 - 12.00
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00 Posilovna15.00 - 20.00

Jóga - kurz17.30 - 18.45
Jitka Jirušová


TABATA18.45 - 19.15
Markéta Pilařová


BOSU19.30 - 20.30
Markéta Pilařová
Posilovna15.00 - 20.00

TABATA17.30 - 18.15
Markéta Pilařová


BOSU18.15 - 19.15
Olga Kalašová


Jóga19.30 - 20.30
Jitka Jirušová
Posilovna15.00 - 20.00

páteční lekce s Hankou dle rozpisu18.30 - 19.30
Hanka Hájková
16.00 - 17.00
17.00 - 18.00 Posilovna17.00 - 20.00

Step aerobik18.30 - 19.30
Markéta Záhorková


Slowtoning a pilates formy19.30 - 20.30
Hanka Hájková
kruhový trénink - posilovna17.00 - 18.00
Jana Válková
Posilovna17.00 - 20.00

Jóga19.00 - 20.15
18.00 - 19.00 Step aerobik18.00 - 19.00
Lenka Poláková


Posilovna18.00 - 20.00

FITBOX19.00 - 20.00
Václav Němeček
19.00 - 20.00
20.00 - 21.00

PONDĚLÍ

ÚTERÝ

STŘEDA

ČTVRTEK

PÁTEK

SOBOTA

NEDĚLE

PONDĚLÍ ÚTERÝ STŘEDA ČTVRTEK PÁTEK SOBOTA NEDĚLE
15.00 - 16.00 Posilovna15.00 - 20.00Posilovna15.00 - 20.00Posilovna15.00 - 20.00
16.00 - 17.00
17.00 - 18.00 Posilovna17.00 - 20.00Posilovna17.00 - 20.00
18.00 - 19.00 Posilovna18.00 - 20.00
19.00 - 20.00

PONDĚLÍ

ÚTERÝ

STŘEDA

ČTVRTEK

PÁTEK

NEDĚLE

PONDĚLÍ ÚTERÝ STŘEDA ČTVRTEK PÁTEK SOBOTA NEDĚLE
18.00 - 19.00 páteční lekce s Hankou dle rozpisu18.30 - 19.30
Hanka Hájková
19.00 - 20.00
PONDĚLÍ ÚTERÝ STŘEDA ČTVRTEK PÁTEK SOBOTA NEDĚLE
10.00 - 11.00 kruhový trénink - posilovna10.00 - 11.00
Jana Válková
11.00 - 12.00
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00
17.00 - 18.00 kruhový trénink - posilovna17.00 - 18.00
Jana Válková

ČTVRTEK

NEDĚLE

PONDĚLÍ ÚTERÝ STŘEDA ČTVRTEK PÁTEK SOBOTA NEDĚLE
17.00 - 18.00 TABATA17.30 - 18.15
Markéta Pilařová
18.00 - 19.00 TABATA18.45 - 19.15
Markéta Pilařová
19.00 - 20.00

PONDĚLÍ

STŘEDA

PONDĚLÍ ÚTERÝ STŘEDA ČTVRTEK PÁTEK SOBOTA NEDĚLE
PONDĚLÍ ÚTERÝ STŘEDA ČTVRTEK PÁTEK SOBOTA NEDĚLE
19.00 - 20.00 Jóga19.30 - 20.30
Jitka Jirušová
Jóga19.00 - 20.15
20.00 - 21.00

STŘEDA

NEDĚLE

PONDĚLÍ ÚTERÝ STŘEDA ČTVRTEK PÁTEK SOBOTA NEDĚLE
10.00 - 11.00 Jóga proti bolestem zad10.30 - 11.30
Jitka Jirušová
11.00 - 12.00

PÁTEK

PONDĚLÍ ÚTERÝ STŘEDA ČTVRTEK PÁTEK SOBOTA NEDĚLE
17.00 - 18.00 Jóga - kurz17.30 - 18.45
Jitka Jirušová
18.00 - 19.00

PONDĚLÍ

PONDĚLÍ ÚTERÝ STŘEDA ČTVRTEK PÁTEK SOBOTA NEDĚLE
PONDĚLÍ ÚTERÝ STŘEDA ČTVRTEK PÁTEK SOBOTA NEDĚLE
PONDĚLÍ ÚTERÝ STŘEDA ČTVRTEK PÁTEK SOBOTA NEDĚLE
PONDĚLÍ ÚTERÝ STŘEDA ČTVRTEK PÁTEK SOBOTA NEDĚLE
18.00 - 19.00 BOSU18.15 - 19.15
Olga Kalašová
19.00 - 20.00 BOSU19.30 - 20.30
Markéta Pilařová
20.00 - 21.00

PONDĚLÍ

STŘEDA

PONDĚLÍ ÚTERÝ STŘEDA ČTVRTEK PÁTEK SOBOTA NEDĚLE
09.00 - 10.00 Bosu - kalanetika09.00 - 10.00
Markéta Pilařová

SOBOTA

PONDĚLÍ ÚTERÝ STŘEDA ČTVRTEK PÁTEK SOBOTA NEDĚLE
09.00 - 10.00 Zdravotní cvičení09.30 - 10.30
Dagmar Toncarová
Zdravotní cvičení09.30 - 10.30
Dagmar Toncarová
10.00 - 11.00

PONDĚLÍ

ČTVRTEK

PONDĚLÍ ÚTERÝ STŘEDA ČTVRTEK PÁTEK SOBOTA NEDĚLE
PONDĚLÍ ÚTERÝ STŘEDA ČTVRTEK PÁTEK SOBOTA NEDĚLE
PONDĚLÍ ÚTERÝ STŘEDA ČTVRTEK PÁTEK SOBOTA NEDĚLE
19.00 - 20.00 Slowtoning a pilates formy19.30 - 20.30
Hanka Hájková
20.00 - 21.00

ÚTERÝ

PONDĚLÍ ÚTERÝ STŘEDA ČTVRTEK PÁTEK SOBOTA NEDĚLE
18.00 - 19.00 Step aerobik18.30 - 19.30
Markéta Záhorková
Step aerobik18.00 - 19.00
Lenka Poláková
19.00 - 20.00

ÚTERÝ

ČTVRTEK

PONDĚLÍ ÚTERÝ STŘEDA ČTVRTEK PÁTEK SOBOTA NEDĚLE
19.00 - 20.00 FITBOX19.00 - 20.00
Václav Němeček

ČTVRTEK

PONDĚLÍ ÚTERÝ STŘEDA ČTVRTEK PÁTEK SOBOTA NEDĚLE
PONDĚLÍ ÚTERÝ STŘEDA ČTVRTEK PÁTEK SOBOTA NEDĚLE
10.00 - 11.00 Jemná jóga 60+10.30 - 11.30
Jitka Jirušová
11.00 - 12.00

PONDĚLÍ