PONDĚLÍ ÚTERÝ STŘEDA ČTVRTEK PÁTEK SOBOTA NEDĚLE
09.00 - 10.00 kruhový trénink - posilovna09.00 - 10.00
Jana Válková
10.00 - 11.00
11.00 - 12.00
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00
17.00 - 18.00 Posilovna17.00 - 20.00

Jóga18.30 - 19.30

BOSU19.30 - 20.30
Markéta Pilařová
Posilovna17.00 - 20.00

Step aerobik18.30 - 19.30
Markéta Záhorková


Pilates19.30 - 20.30
Hanka Hájková
Posilovna17.00 - 20.00

Tabata18.00 - 18.30
Markéta Pilařová


BOSU18.30 - 19.30
Olga Kalašová


Jóga19.30 - 20.30
Jitka Jirušová
Posilovna17.00 - 20.00

dynamické aerobní lekce s Hankou18.30 - 19.30
Hanka Hájková


FITBOX19.30 - 20.30
Václav Němeček
Posilovna17.00 - 20.00
18.00 - 19.00
19.00 - 20.00
20.00 - 21.00

PONDĚLÍ

ÚTERÝ

STŘEDA

ČTVRTEK

PÁTEK

NEDĚLE

PONDĚLÍ ÚTERÝ STŘEDA ČTVRTEK PÁTEK SOBOTA NEDĚLE
17.00 - 18.00 Posilovna17.00 - 20.00Posilovna17.00 - 20.00Posilovna17.00 - 20.00Posilovna17.00 - 20.00Posilovna17.00 - 20.00
18.00 - 19.00
19.00 - 20.00

PONDĚLÍ

ÚTERÝ

STŘEDA

ČTVRTEK

PÁTEK

PONDĚLÍ ÚTERÝ STŘEDA ČTVRTEK PÁTEK SOBOTA NEDĚLE
18.00 - 19.00 dynamické aerobní lekce s Hankou18.30 - 19.30
Hanka Hájková
19.00 - 20.00
PONDĚLÍ ÚTERÝ STŘEDA ČTVRTEK PÁTEK SOBOTA NEDĚLE
09.00 - 10.00 kruhový trénink - posilovna09.00 - 10.00
Jana Válková

NEDĚLE

PONDĚLÍ ÚTERÝ STŘEDA ČTVRTEK PÁTEK SOBOTA NEDĚLE
PONDĚLÍ ÚTERÝ STŘEDA ČTVRTEK PÁTEK SOBOTA NEDĚLE
PONDĚLÍ ÚTERÝ STŘEDA ČTVRTEK PÁTEK SOBOTA NEDĚLE
18.00 - 19.00 Jóga18.30 - 19.30
19.00 - 20.00 Jóga19.30 - 20.30
Jitka Jirušová
20.00 - 21.00

PONDĚLÍ

STŘEDA

PONDĚLÍ ÚTERÝ STŘEDA ČTVRTEK PÁTEK SOBOTA NEDĚLE
PONDĚLÍ ÚTERÝ STŘEDA ČTVRTEK PÁTEK SOBOTA NEDĚLE
PONDĚLÍ ÚTERÝ STŘEDA ČTVRTEK PÁTEK SOBOTA NEDĚLE
PONDĚLÍ ÚTERÝ STŘEDA ČTVRTEK PÁTEK SOBOTA NEDĚLE
18.00 - 19.00 Tabata18.00 - 18.30
Markéta Pilařová

STŘEDA

PONDĚLÍ ÚTERÝ STŘEDA ČTVRTEK PÁTEK SOBOTA NEDĚLE
PONDĚLÍ ÚTERÝ STŘEDA ČTVRTEK PÁTEK SOBOTA NEDĚLE
18.00 - 19.00 BOSU18.30 - 19.30
Olga Kalašová
19.00 - 20.00 BOSU19.30 - 20.30
Markéta Pilařová
20.00 - 21.00

PONDĚLÍ

STŘEDA

PONDĚLÍ ÚTERÝ STŘEDA ČTVRTEK PÁTEK SOBOTA NEDĚLE
PONDĚLÍ ÚTERÝ STŘEDA ČTVRTEK PÁTEK SOBOTA NEDĚLE
PONDĚLÍ ÚTERÝ STŘEDA ČTVRTEK PÁTEK SOBOTA NEDĚLE
PONDĚLÍ ÚTERÝ STŘEDA ČTVRTEK PÁTEK SOBOTA NEDĚLE
PONDĚLÍ ÚTERÝ STŘEDA ČTVRTEK PÁTEK SOBOTA NEDĚLE
19.00 - 20.00 Pilates19.30 - 20.30
Hanka Hájková
20.00 - 21.00

ÚTERÝ

PONDĚLÍ ÚTERÝ STŘEDA ČTVRTEK PÁTEK SOBOTA NEDĚLE
18.00 - 19.00 Step aerobik18.30 - 19.30
Markéta Záhorková
19.00 - 20.00

ÚTERÝ

PONDĚLÍ ÚTERÝ STŘEDA ČTVRTEK PÁTEK SOBOTA NEDĚLE
19.00 - 20.00 FITBOX19.30 - 20.30
Václav Němeček
20.00 - 21.00

ČTVRTEK

PONDĚLÍ ÚTERÝ STŘEDA ČTVRTEK PÁTEK SOBOTA NEDĚLE
PONDĚLÍ ÚTERÝ STŘEDA ČTVRTEK PÁTEK SOBOTA NEDĚLE