PONDĚLÍ ÚTERÝ STŘEDA ČTVRTEK PÁTEK SOBOTA NEDĚLE
09.00 - 10.00 Pilates09.00 - 10.00
Alena Karlíková
Zdravotní cvičení pro seniory09.30 - 10.30
Markéta Pilařová
Bosu - kalanetika09.00 - 10.00
Markéta Pilařová
10.00 - 11.00 Jemná jóga 60+10.30 - 11.30
Jitka Jirušová
Jóga proti bolestem zad10.30 - 11.30
Jitka Jirušová
kruhový trénink - posilovna10.00 - 11.00
Jana Válková
11.00 - 12.00
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00
17.00 - 18.00 Jóga - kurz -mírně pokročilí17.30 - 18.45
Jitka Jirušová


TABATA18.45 - 19.15
Markéta Pilařová


BOSU19.30 - 20.30
Markéta Pilařová
BOSU17.30 - 18.30
Olga Kalašová


TABATA18.30 - 19.15
Markéta Pilařová


Jóga kurz - pokročilí19.30 - 20.40
Jitka Jirušová
kruhový trénink - posilovna17.00 - 18.00
Jana Válková
18.00 - 19.00 Power Step18.00 - 19.00
Lenka Poláková
páteční lekce s Hankou dle rozpisu18.30 - 19.30
Hanka Hájková
TABATA18.00 - 18.40
Olga Kalašová
19.00 - 20.00 Slowtoning a pilates formy19.00 - 20.00
Hanka Hájková
kurz jógy pro začátečníky19.00 - 20.15Jóga19.00 - 20.15
20.00 - 21.00

PONDĚLÍ

ÚTERÝ

STŘEDA

ČTVRTEK

PÁTEK

SOBOTA

NEDĚLE

PONDĚLÍ ÚTERÝ STŘEDA ČTVRTEK PÁTEK SOBOTA NEDĚLE
PONDĚLÍ ÚTERÝ STŘEDA ČTVRTEK PÁTEK SOBOTA NEDĚLE
18.00 - 19.00 páteční lekce s Hankou dle rozpisu18.30 - 19.30
Hanka Hájková
19.00 - 20.00
PONDĚLÍ ÚTERÝ STŘEDA ČTVRTEK PÁTEK SOBOTA NEDĚLE
10.00 - 11.00 kruhový trénink - posilovna10.00 - 11.00
Jana Válková
11.00 - 12.00
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00
17.00 - 18.00 kruhový trénink - posilovna17.00 - 18.00
Jana Válková

ČTVRTEK

NEDĚLE

PONDĚLÍ ÚTERÝ STŘEDA ČTVRTEK PÁTEK SOBOTA NEDĚLE
18.00 - 19.00 TABATA18.45 - 19.15
Markéta Pilařová
TABATA18.30 - 19.15
Markéta Pilařová
TABATA18.00 - 18.40
Olga Kalašová
19.00 - 20.00

PONDĚLÍ

STŘEDA

NEDĚLE

PONDĚLÍ ÚTERÝ STŘEDA ČTVRTEK PÁTEK SOBOTA NEDĚLE
PONDĚLÍ ÚTERÝ STŘEDA ČTVRTEK PÁTEK SOBOTA NEDĚLE
19.00 - 20.00 Jóga19.00 - 20.15
20.00 - 21.00

NEDĚLE

PONDĚLÍ ÚTERÝ STŘEDA ČTVRTEK PÁTEK SOBOTA NEDĚLE
10.00 - 11.00 Jóga proti bolestem zad10.30 - 11.30
Jitka Jirušová
11.00 - 12.00

PÁTEK

PONDĚLÍ ÚTERÝ STŘEDA ČTVRTEK PÁTEK SOBOTA NEDĚLE
17.00 - 18.00 Jóga - kurz -mírně pokročilí17.30 - 18.45
Jitka Jirušová
18.00 - 19.00

PONDĚLÍ

PONDĚLÍ ÚTERÝ STŘEDA ČTVRTEK PÁTEK SOBOTA NEDĚLE
PONDĚLÍ ÚTERÝ STŘEDA ČTVRTEK PÁTEK SOBOTA NEDĚLE
09.00 - 10.00 Pilates09.00 - 10.00
Alena Karlíková

ÚTERÝ

PONDĚLÍ ÚTERÝ STŘEDA ČTVRTEK PÁTEK SOBOTA NEDĚLE
PONDĚLÍ ÚTERÝ STŘEDA ČTVRTEK PÁTEK SOBOTA NEDĚLE
17.00 - 18.00 BOSU17.30 - 18.30
Olga Kalašová
18.00 - 19.00
19.00 - 20.00 BOSU19.30 - 20.30
Markéta Pilařová
20.00 - 21.00

PONDĚLÍ

STŘEDA

PONDĚLÍ ÚTERÝ STŘEDA ČTVRTEK PÁTEK SOBOTA NEDĚLE
09.00 - 10.00 Bosu - kalanetika09.00 - 10.00
Markéta Pilařová

SOBOTA

PONDĚLÍ ÚTERÝ STŘEDA ČTVRTEK PÁTEK SOBOTA NEDĚLE
09.00 - 10.00 Zdravotní cvičení pro seniory09.30 - 10.30
Markéta Pilařová
10.00 - 11.00
PONDĚLÍ ÚTERÝ STŘEDA ČTVRTEK PÁTEK SOBOTA NEDĚLE
PONDĚLÍ ÚTERÝ STŘEDA ČTVRTEK PÁTEK SOBOTA NEDĚLE
19.00 - 20.00 Jóga kurz - pokročilí19.30 - 20.40
Jitka Jirušová
20.00 - 21.00

STŘEDA

PONDĚLÍ ÚTERÝ STŘEDA ČTVRTEK PÁTEK SOBOTA NEDĚLE
19.00 - 20.00 Slowtoning a pilates formy19.00 - 20.00
Hanka Hájková

ÚTERÝ

PONDĚLÍ ÚTERÝ STŘEDA ČTVRTEK PÁTEK SOBOTA NEDĚLE
18.00 - 19.00 Power Step18.00 - 19.00
Lenka Poláková

ČTVRTEK

PONDĚLÍ ÚTERÝ STŘEDA ČTVRTEK PÁTEK SOBOTA NEDĚLE
19.00 - 20.00 kurz jógy pro začátečníky19.00 - 20.15
20.00 - 21.00

ČTVRTEK

PONDĚLÍ ÚTERÝ STŘEDA ČTVRTEK PÁTEK SOBOTA NEDĚLE
PONDĚLÍ ÚTERÝ STŘEDA ČTVRTEK PÁTEK SOBOTA NEDĚLE
10.00 - 11.00 Jemná jóga 60+10.30 - 11.30
Jitka Jirušová
11.00 - 12.00

PONDĚLÍ