PONDĚLÍ ÚTERÝ STŘEDA ČTVRTEK PÁTEK SOBOTA NEDĚLE
09.00 - 10.00 Pilates09.00 - 10.00
Alena Karlíková
Zdravotní cvičení pro seniory09.30 - 10.30
Markéta Pilařová
Bosu - kalanetika09.00 - 10.00
Markéta Pilařová
10.00 - 11.00 Jemná jóga 60+10.30 - 11.30
Jitka Jirušová
Jóga proti bolestem zad10.30 - 11.30
Jitka Jirušová
kruhový trénink - posilovna10.00 - 11.00
Jana Válková
11.00 - 12.00
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00
17.00 - 18.00 Jóga - kurz -mírně pokročilí17.30 - 18.45
Jitka Jirušová


TABATA18.45 - 19.15
Markéta Pilařová


BOSU19.30 - 20.30
Markéta Pilařová
BOSU17.30 - 18.30
Olga Kalašová


TABATA18.30 - 19.15
Markéta Pilařová


Jóga kurz - pokročilí19.30 - 20.40
Jitka Jirušová
kruhový trénink - posilovna17.00 - 18.00
Jana Válková
18.00 - 19.00 Power Step18.00 - 19.00
Lenka Poláková
páteční lekce s Hankou dle rozpisu18.30 - 19.30
Hanka Hájková
TABATA18.00 - 18.40
Olga Kalašová
19.00 - 20.00 Slowtoning a pilates formy19.00 - 20.00
Hanka Hájková
kurz jógy pro začátečníky19.00 - 20.15Jóga19.00 - 20.15
20.00 - 21.00
Click on the class name to get additional info

PONDĚLÍ

ÚTERÝ

STŘEDA

ČTVRTEK

PÁTEK

SOBOTA

NEDĚLE

PONDĚLÍ ÚTERÝ STŘEDA ČTVRTEK PÁTEK SOBOTA NEDĚLE
Click on the class name to get additional info
PONDĚLÍ ÚTERÝ STŘEDA ČTVRTEK PÁTEK SOBOTA NEDĚLE
18.00 - 19.00 páteční lekce s Hankou dle rozpisu18.30 - 19.30
Hanka Hájková
19.00 - 20.00
Click on the class name to get additional info

PONDĚLÍ

    ÚTERÝ

      STŘEDA

        ČTVRTEK

          PÁTEK

          SOBOTA

            NEDĚLE

              PONDĚLÍ ÚTERÝ STŘEDA ČTVRTEK PÁTEK SOBOTA NEDĚLE
              10.00 - 11.00 kruhový trénink - posilovna10.00 - 11.00
              Jana Válková
              11.00 - 12.00
              12.00 - 13.00
              13.00 - 14.00
              14.00 - 15.00
              15.00 - 16.00
              16.00 - 17.00
              17.00 - 18.00 kruhový trénink - posilovna17.00 - 18.00
              Jana Válková
              Click on the class name to get additional info

              PONDĚLÍ

                ÚTERÝ

                  STŘEDA

                    ČTVRTEK

                    PÁTEK

                      SOBOTA

                        NEDĚLE

                        PONDĚLÍ ÚTERÝ STŘEDA ČTVRTEK PÁTEK SOBOTA NEDĚLE
                        18.00 - 19.00 TABATA18.45 - 19.15
                        Markéta Pilařová
                        TABATA18.30 - 19.15
                        Markéta Pilařová
                        TABATA18.00 - 18.40
                        Olga Kalašová
                        19.00 - 20.00
                        Click on the class name to get additional info

                        PONDĚLÍ

                        ÚTERÝ

                          STŘEDA

                          ČTVRTEK

                            PÁTEK

                              SOBOTA

                                NEDĚLE

                                PONDĚLÍ ÚTERÝ STŘEDA ČTVRTEK PÁTEK SOBOTA NEDĚLE
                                Click on the class name to get additional info
                                PONDĚLÍ ÚTERÝ STŘEDA ČTVRTEK PÁTEK SOBOTA NEDĚLE
                                19.00 - 20.00 Jóga19.00 - 20.15
                                20.00 - 21.00
                                Click on the class name to get additional info

                                PONDĚLÍ

                                  ÚTERÝ

                                    STŘEDA

                                      ČTVRTEK

                                        PÁTEK

                                          SOBOTA

                                            NEDĚLE

                                            PONDĚLÍ ÚTERÝ STŘEDA ČTVRTEK PÁTEK SOBOTA NEDĚLE
                                            10.00 - 11.00 Jóga proti bolestem zad10.30 - 11.30
                                            Jitka Jirušová
                                            11.00 - 12.00
                                            Click on the class name to get additional info

                                            PONDĚLÍ

                                              ÚTERÝ

                                                STŘEDA

                                                  ČTVRTEK

                                                    PÁTEK

                                                    SOBOTA

                                                      NEDĚLE

                                                        PONDĚLÍ ÚTERÝ STŘEDA ČTVRTEK PÁTEK SOBOTA NEDĚLE
                                                        17.00 - 18.00 Jóga - kurz -mírně pokročilí17.30 - 18.45
                                                        Jitka Jirušová
                                                        18.00 - 19.00
                                                        Click on the class name to get additional info

                                                        PONDĚLÍ

                                                        ÚTERÝ

                                                          STŘEDA

                                                            ČTVRTEK

                                                              PÁTEK

                                                                SOBOTA

                                                                  NEDĚLE

                                                                    PONDĚLÍ ÚTERÝ STŘEDA ČTVRTEK PÁTEK SOBOTA NEDĚLE
                                                                    Click on the class name to get additional info
                                                                    PONDĚLÍ ÚTERÝ STŘEDA ČTVRTEK PÁTEK SOBOTA NEDĚLE
                                                                    09.00 - 10.00 Pilates09.00 - 10.00
                                                                    Alena Karlíková
                                                                    Click on the class name to get additional info

                                                                    PONDĚLÍ

                                                                      ÚTERÝ

                                                                      STŘEDA

                                                                        ČTVRTEK

                                                                          PÁTEK

                                                                            SOBOTA

                                                                              NEDĚLE

                                                                                PONDĚLÍ ÚTERÝ STŘEDA ČTVRTEK PÁTEK SOBOTA NEDĚLE
                                                                                Click on the class name to get additional info
                                                                                PONDĚLÍ ÚTERÝ STŘEDA ČTVRTEK PÁTEK SOBOTA NEDĚLE
                                                                                17.00 - 18.00 BOSU17.30 - 18.30
                                                                                Olga Kalašová
                                                                                18.00 - 19.00
                                                                                19.00 - 20.00 BOSU19.30 - 20.30
                                                                                Markéta Pilařová
                                                                                20.00 - 21.00
                                                                                Click on the class name to get additional info

                                                                                PONDĚLÍ

                                                                                ÚTERÝ

                                                                                  STŘEDA

                                                                                  ČTVRTEK

                                                                                    PÁTEK

                                                                                      SOBOTA

                                                                                        NEDĚLE

                                                                                          PONDĚLÍ ÚTERÝ STŘEDA ČTVRTEK PÁTEK SOBOTA NEDĚLE
                                                                                          09.00 - 10.00 Bosu - kalanetika09.00 - 10.00
                                                                                          Markéta Pilařová
                                                                                          Click on the class name to get additional info

                                                                                          PONDĚLÍ

                                                                                            ÚTERÝ

                                                                                              STŘEDA

                                                                                                ČTVRTEK

                                                                                                  PÁTEK

                                                                                                    SOBOTA

                                                                                                    NEDĚLE

                                                                                                      PONDĚLÍ ÚTERÝ STŘEDA ČTVRTEK PÁTEK SOBOTA NEDĚLE
                                                                                                      09.00 - 10.00 Zdravotní cvičení pro seniory09.30 - 10.30
                                                                                                      Markéta Pilařová
                                                                                                      10.00 - 11.00
                                                                                                      Click on the class name to get additional info

                                                                                                      PONDĚLÍ

                                                                                                        ÚTERÝ

                                                                                                          STŘEDA

                                                                                                          ČTVRTEK

                                                                                                            PÁTEK

                                                                                                              SOBOTA

                                                                                                                NEDĚLE

                                                                                                                  PONDĚLÍ ÚTERÝ STŘEDA ČTVRTEK PÁTEK SOBOTA NEDĚLE
                                                                                                                  Click on the class name to get additional info
                                                                                                                  PONDĚLÍ ÚTERÝ STŘEDA ČTVRTEK PÁTEK SOBOTA NEDĚLE
                                                                                                                  19.00 - 20.00 Jóga kurz - pokročilí19.30 - 20.40
                                                                                                                  Jitka Jirušová
                                                                                                                  20.00 - 21.00
                                                                                                                  Click on the class name to get additional info

                                                                                                                  PONDĚLÍ

                                                                                                                    ÚTERÝ

                                                                                                                      STŘEDA

                                                                                                                      ČTVRTEK

                                                                                                                        PÁTEK

                                                                                                                          SOBOTA

                                                                                                                            NEDĚLE

                                                                                                                              PONDĚLÍ ÚTERÝ STŘEDA ČTVRTEK PÁTEK SOBOTA NEDĚLE
                                                                                                                              19.00 - 20.00 Slowtoning a pilates formy19.00 - 20.00
                                                                                                                              Hanka Hájková
                                                                                                                              Click on the class name to get additional info

                                                                                                                              PONDĚLÍ

                                                                                                                                ÚTERÝ

                                                                                                                                STŘEDA

                                                                                                                                  ČTVRTEK

                                                                                                                                    PÁTEK

                                                                                                                                      SOBOTA

                                                                                                                                        NEDĚLE

                                                                                                                                          PONDĚLÍ ÚTERÝ STŘEDA ČTVRTEK PÁTEK SOBOTA NEDĚLE
                                                                                                                                          18.00 - 19.00 Power Step18.00 - 19.00
                                                                                                                                          Lenka Poláková
                                                                                                                                          Click on the class name to get additional info

                                                                                                                                          PONDĚLÍ

                                                                                                                                            ÚTERÝ

                                                                                                                                              STŘEDA

                                                                                                                                                ČTVRTEK

                                                                                                                                                PÁTEK

                                                                                                                                                  SOBOTA

                                                                                                                                                    NEDĚLE

                                                                                                                                                      PONDĚLÍ ÚTERÝ STŘEDA ČTVRTEK PÁTEK SOBOTA NEDĚLE
                                                                                                                                                      19.00 - 20.00 kurz jógy pro začátečníky19.00 - 20.15
                                                                                                                                                      20.00 - 21.00
                                                                                                                                                      Click on the class name to get additional info

                                                                                                                                                      PONDĚLÍ

                                                                                                                                                        ÚTERÝ

                                                                                                                                                          STŘEDA

                                                                                                                                                            ČTVRTEK

                                                                                                                                                            PÁTEK

                                                                                                                                                              SOBOTA

                                                                                                                                                                NEDĚLE

                                                                                                                                                                  PONDĚLÍ ÚTERÝ STŘEDA ČTVRTEK PÁTEK SOBOTA NEDĚLE
                                                                                                                                                                  Click on the class name to get additional info
                                                                                                                                                                  PONDĚLÍ ÚTERÝ STŘEDA ČTVRTEK PÁTEK SOBOTA NEDĚLE
                                                                                                                                                                  10.00 - 11.00 Jemná jóga 60+10.30 - 11.30
                                                                                                                                                                  Jitka Jirušová
                                                                                                                                                                  11.00 - 12.00
                                                                                                                                                                  Click on the class name to get additional info

                                                                                                                                                                  PONDĚLÍ

                                                                                                                                                                  ÚTERÝ

                                                                                                                                                                    STŘEDA

                                                                                                                                                                      ČTVRTEK

                                                                                                                                                                        PÁTEK

                                                                                                                                                                          SOBOTA

                                                                                                                                                                            NEDĚLE